TV-opnames bij Boekhandel Flevo

TV-opnames Boekhandel Flevo Huizen

De charmante boekhandel aan de Voorbaan, wie is er nog nooit geweest? Vandaag was Boekhandel Flevo het decor voor tv-opnames, en dat was niet voor het eerst. Zo kort geleden als 1 oktober was de boekhandel ook gesloten vanwege filmopnames. De Huizers zijn duidelijk niet de enigen die de charme van deze winkel waarderen!

Jeugdserie VPRO

Vandaag werd er een jeugdserie van de VPRO opgenomen. De kerstserie, bestaand uit twintig afleveringen van tien minuten, wordt volgend jaar in de kerstperiode uitgezonden. Waar de serie over gaat kon het productieteam natuurlijk nog niet verklappen, maar met zo’n prachtige locatie in ons dorp als Boekhandel Flevo moet het vast een mooie serie worden!

TV-opnames Boekhandel Flevo Huizen
TV-opnames Boekhandel Flevo Huizen

Blijf ook op Huizer hoogte

Wil je op de hoogte blijven van alles wat in Huizen gebeurt? Volg dan de fotografen Inge Jansen, Vincent Snoek, Larisa Landré en Henk Heijnen op het Huizer fotoblog OpHuizerhoogte. Dagelijks zie je hier nieuwe foto’s uit Huizen en lees je de laatste nieuwtjes uit ons dorp.
Like ons op onze Facebookpagina en mis niets.

Foto’s en tekst: Larisa Landré

Arts and Crafts Huizen

Voor Jou Uitgezocht

Geen reacties

Laat een reactie achter